• Per. May 23rd, 2024

Avrupa Kalite Zirvesi

ByYilmaz Parlar

Eki 17, 2023

Lob’in International  Başkanı Fahri Ustaoğlu’na 2. Güvenilir Gıda Zirvesinde 17 Kasım 2023 ’tarihinde  19.’su düzenlenecek olan Avrupa Kalite Zirvesi hakkında bilgi istedik.

Fahri Ustaoğlu, Dünya’nın en önemli iş merkezlerin biri olan  Zurih’de, sanat, siyaset ve iş dünyasının saygın isimlerini ağırlamaktan memnuniyet duyacağız dedi.

Avrupa Kalite Ödülleri Töreni Zurih’de Gerçekleştireceğiz.

Fahri Ustaoğlu’nun verdiği bilgilere gore; 17 Kasım’da 19.’su düzenlenecek olan Avrupa Kalite Zirvesi, Dünya’nın en önemli iş merkezlerin biri olan  Zurih’de,  sanat, siyaset ve iş dünyasının saygın isimlerini ağırlayacak. Kalite bilincine ve AR-GE’ye önem veren yerli, yabancı birçok iş insanının takipçisi olduğu Lob’ın Internatıonal, artık gelenekselleşen Avrupa Kalite Zirvesi’ni bu yıl Zurih’de düzenliyor. Avrupalı ve Türk iş dünyasının temsilcileri, yeni iş imkanları ve Pazar paylarını geliştirmesine destek verecek olan bu zirvede  kalite ve pazarlamaya yönelik deneyimlerini katılımcılarla paylaşacaklar.

Nitelikli Üretim Ödüllendirilecek

Avrupa  fırsatların tanıtılacağı, inovasyon ve hizmet kalitesinin vurgulanacağı 19. Avrupa Kalite Zirvesi’nde nitelikli ürün ve hizmet üreten ekonomi, sanat, siyaset ve iş dünyasının saygın temsilcilerine Avrupa Kalite Ödülleri verilecek.

Birlikten Kuvvet Doğar

Bugüne kadar pek çok zirveyle sanat, siyaset ve iş dünyasını bir araya getiren Lob’in International  Başkanı Fahri Ustaoğlu, Zurih’de düzenlenecek olan Avrupa Kalite Zirvesi’nin yalnızca iş dünyası için yeni ufuklar açmakla kalmayacağını, bölgedeki geleneksel ilişkilerin ve iş birliğinin gelişmesine de katkı sağlayacağını vurguladı. Ustaoğlu, ‘Kalite’ zirveleri ile dünyadaki gelişmeleri ve yeni pazar arayışlarını takip eden her sektörden katılımcıları ağırladıklarını söyledi; “Bu tarz etkinlikler sadece pazar paylarını artırmıyor, aynı zamanda birlikten kuvvet doğar ilkesini beraberinde taşıyor, iş dünyasının heyecanını zinde tutuyor” şeklinde bilgiler paylaştı.

Katılım ve rezervasyon için hangi adrese başvuracaklar sorumuza;

Fahri Ustaoğlu

Lobin International ltd

288 High Road Tottenham London N15 4AJ /England

TR Tel :+90532 2164301

Adres bilgilerini Verdi

yilmazparlar@yahoo.com