• Çar. Tem 24th, 2024

PARLAR MEDYA

HABERLER

İSMMMO Seçim Galibi ‘Çağdaş ve Demokratlar’

ByYilmaz Parlar

May 17, 2022

Çağdaş ve Demokratlar Kazandı

İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler odası 25. Genel Kurulunu büyük bir katılımla gerçekleştirdi. Farklı gruplar projelerini isteklerini dile getirdiler. 

İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nda seçimin galibi; rakiplerine büyük fark atan Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Birliği oldu. Seçimi ÇDMB’nin Başkan adayı Erol Demirel kazandı.

Türkiye’nin en büyük akademik meslek odası; İstanbul Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nın (İSMMMO) seçimlerini Erol Demirel liderliğindeki Çağdaş Demokrat Muhasebeciler  Birliği (ÇDMB) kazandı.

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı`nda dün başlayan İSMMMO`nun 25. Olağan Genel Kurul`unun ardından bugün seçimler yapıldı.

Farklı listelerin yarıştığı seçimde yönetim, çoğunluğu Çağdaş Demokrat Muhasebeciler Birliği’nden oluşan; Meslekte Birlik Grubu ve Bağımsız Mali Müşavirler listelerinin de bulunduğu isimlerden kurulacak

İSMMMO genel Kurul toplantısında ABDDER -Avrupa Bağımsız Denetciler Derneği Başkanı ve BDU Diplomatlar Birliği Yönetim Kurul Üyesi Aslı Gültekin İle kısa bir söyleşi gerçekleştirdik. Yorumunu öğrenmek istedik.

Aslı Gültekin “Burada en çok dikkatimi çeken avukatlar gibi bizde Serbest meslek mensubuyuz ve KDV oranımızın %8 e inmesinin talebi bütün grupların dilindeydi. Kayıt dışı ekonomi mesleğimizi en çok yaralayan unsur olarak tekrar ifade edildi. Birçok konu gündemdeydi umarım hepsi çözüme kavuşur ve yine seçimi açık ara farkla Çağdaş Demokrat Muhasebeciler birliği kazandı..

Yeni dönemimiz Erol Demirel Başkanımızın önderliginde bol proje ve başarılarla geçsin..Çünki ülke ekonomisine yön veren meslektaşlarım herşeyin en güzelini hak ediyor” şeklinde özetledi

yilmazparlar@yahoo.com


Warning: Division by zero in /var/www/vhosts/parlarmedya.com/httpdocs/wp-includes/comment-template.php on line 1457
3 thoughts on “İSMMMO Seçim Galibi ‘Çağdaş ve Demokratlar’”
  1. … [Trackback]

    […] Information on that Topic: parlarmedya.com/ismmmo-secim-galibi-cagdas-ve-demokratlar/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Find More Info here to that Topic: parlarmedya.com/ismmmo-secim-galibi-cagdas-ve-demokratlar/ […]

Bir cevap yazın