• Per. May 23rd, 2024

ABD Miami Şehir Merkezinin Kalbinde Lüks Konut Yaşamı

ByYilmaz Parlar

Kas 7, 2021


Waldorf Astorıa Konutları

Miami’nin ilk 100 katlı yerden yaklaşık 320 metre yükseklikde, Miami’de inşa edilmiş herhangi bir binadan yaklaşık 60 metre daha uzun, süper yüksekliği olacak olan Waldorf Astoria rezidansın lansmanı İstanbul Levent Raffles Hotelde de yapıldı.


1 milyar dolarlık bir satış değerine sahip olacağı söylenen Waldorf Astoria Miami’nin. Toplam 400 apartman dairesi ve 205 hotel anahtarı planlanmış.

Tüm Miami’ye bakan, benzersiz 360 manzara sunan, düzensiz şekilde istiflenmiş cam küp yığınını andıran muhteşem bina, dünyaca ünlü mimar Carlos Ottis (Dubai’deki ünlü Burj Al Arab’ın ve Miami’deki Echo Brickell, Echo Aventura ve Muse gibi muhteşem konut binalarının arkasındaki beyni) tarafından tasarlanmış.

Lüks ve akıllı binanın tüm donatılarına sahip Binanın Türkiye lansmanı Sothebeys’s firmadan Merve Gümüşyazıcı KW cadde Gayrımenkul firmadan Mergül İhtiyaroğlu tarafından yapıldı.

Miami'nin ilk 100 katlı yerden yaklaşık 320 metre yükseklikde, Miami'de inşa edilmiş herhangi bir binadan yaklaşık 60 metre daha uzun, süper yüksekliği olacak olan Waldorf Astoria rezidansın lansmanı İstanbul Levent Raffles Hotelde de yapıldı.

Lansmanda Banu Çarmıklı, Begüm Eyilik, Feryal Gülman, Arzu Kunt, Belkıs Aksoy, Beste Yurtaş, Buket Taşdelen, Burcu Hanif, Burcu Karabacak, Elif Gönlüm, Elif İnci Aras, Artuğ Aysal, Fatoş Mildon ve Zeynep Ilıca cemiyet hayatın ünlü isimleri dostlarını yalnız bırakmadılar. İlgiyle Rezidans hakkında bilgi aldılar.

Merve Gümüşyazıcı ile yaptığımız söyleşide 650.000 dolardan başlayan fiyatlar olduğunu, konut sakinlerine en büyük lüksü sunan çok yüksek düzeyde ihtiyaçlara cevap veren bir yapı olduğunu söylediler.

 yilmazparlar@yahoo.com


Warning: Division by zero in /var/www/vhosts/parlarmedya.com/httpdocs/wp-includes/comment-template.php on line 1457
15 thoughts on “ABD Miami Şehir Merkezinin Kalbinde Lüks Konut Yaşamı”
  1. … [Trackback]

    […] Find More here to that Topic: parlarmedya.com/abd-miami-sehir-merkezinin-kalbinde-luks-konut-yasami/ […]

  2. … [Trackback]

    […] Information to that Topic: parlarmedya.com/abd-miami-sehir-merkezinin-kalbinde-luks-konut-yasami/ […]

  3. … [Trackback]

    […] Read More Information here on that Topic: parlarmedya.com/abd-miami-sehir-merkezinin-kalbinde-luks-konut-yasami/ […]

Bir cevap yazın