• Paz. Eyl 25th, 2022

ABD Miami Şehir Merkezinin Kalbinde Lüks Konut Yaşamı

ByYilmaz Parlar

Kas 7, 2021


Waldorf Astorıa Konutları

Miami’nin ilk 100 katlı yerden yaklaşık 320 metre yükseklikde, Miami’de inşa edilmiş herhangi bir binadan yaklaşık 60 metre daha uzun, süper yüksekliği olacak olan Waldorf Astoria rezidansın lansmanı İstanbul Levent Raffles Hotelde de yapıldı.


1 milyar dolarlık bir satış değerine sahip olacağı söylenen Waldorf Astoria Miami’nin. Toplam 400 apartman dairesi ve 205 hotel anahtarı planlanmış.

Tüm Miami’ye bakan, benzersiz 360 manzara sunan, düzensiz şekilde istiflenmiş cam küp yığınını andıran muhteşem bina, dünyaca ünlü mimar Carlos Ottis (Dubai’deki ünlü Burj Al Arab’ın ve Miami’deki Echo Brickell, Echo Aventura ve Muse gibi muhteşem konut binalarının arkasındaki beyni) tarafından tasarlanmış.

Lüks ve akıllı binanın tüm donatılarına sahip Binanın Türkiye lansmanı Sothebeys’s firmadan Merve Gümüşyazıcı KW cadde Gayrımenkul firmadan Mergül İhtiyaroğlu tarafından yapıldı.

Miami'nin ilk 100 katlı yerden yaklaşık 320 metre yükseklikde, Miami'de inşa edilmiş herhangi bir binadan yaklaşık 60 metre daha uzun, süper yüksekliği olacak olan Waldorf Astoria rezidansın lansmanı İstanbul Levent Raffles Hotelde de yapıldı.

Lansmanda Banu Çarmıklı, Begüm Eyilik, Feryal Gülman, Arzu Kunt, Belkıs Aksoy, Beste Yurtaş, Buket Taşdelen, Burcu Hanif, Burcu Karabacak, Elif Gönlüm, Elif İnci Aras, Artuğ Aysal, Fatoş Mildon ve Zeynep Ilıca cemiyet hayatın ünlü isimleri dostlarını yalnız bırakmadılar. İlgiyle Rezidans hakkında bilgi aldılar.

Merve Gümüşyazıcı ile yaptığımız söyleşide 650.000 dolardan başlayan fiyatlar olduğunu, konut sakinlerine en büyük lüksü sunan çok yüksek düzeyde ihtiyaçlara cevap veren bir yapı olduğunu söylediler.

 yilmazparlar@yahoo.com


Warning: Division by zero in /var/www/vhosts/parlarmedya.com/httpdocs/wp-includes/comment-template.php on line 1457
37 thoughts on “ABD Miami Şehir Merkezinin Kalbinde Lüks Konut Yaşamı”
  1. Instead, consult your doctor about increasing your dose of Viagra or use a longer-lasting erectile dysfunction medication buy priligy reddit Talk with your doctor about going to a counselor if psychological or emotional issues are affecting your ED

  2. Count up 13 more days from there this will be day 34, this is when you should have ovulated. clomid next day delivery there are alot of studies out there that say alcohol is this and alcohol is that and anyone can say positive or negative things bout alcohol while on a cycle.

  3. I really like reading through a post that can make men and women think. Also, thank you for allowing me to comment!

  4. I’m often to blogging and i really appreciate your content. The article has actually peaks my interest. I’m going to bookmark your web site and maintain checking for brand spanking new information.

Bir cevap yazın