• Per. Haz 20th, 2024

PARLAR MEDYA

HABERLER

Çırağan Gökleri Altında Cengiz Aktürk

ByYilmaz Parlar

Eyl 16, 2022

Gün batımı tarihi Çırağan Sarayı gökyüzünde üzerinde martılar uçuyor. Çırağan sarayda, top model Tülin Şahin, Şevval Şahin, Deren Talu Çağla Şikel gibi isimlerin yer aldığı yerli yabancı mankenlerin performanslarıyla gerçekleşen göz kamaştıran nefes kesen, Cengiz Aktürk SS23 görkemli defile unutulmaz akşam yaratdı.

Cengiz Aktürk SS23 büyük şovu, ünlü tasarımcı Cihan Nacar kreatif direktörlüğünde hazırlanan defilede yerlerini alan ünlülerin giyimleri göz önüne alındığında, şık gece kıyafetli konuklar geceye renk katdılar… 

Metalik parlaklıklar, özel podyum dev pırlanta tasarımlı dekorun spot ışıkların yansımaları, ışık efektleri uyumlu melodilerle desteklenen show, atmosferi doruklara çıkardı.

İletişim danışmanlığı Niran Hürel Herder’in yaptığı, muhteşem bir prodüksiyon gerçekleştirilen, Cengiz Aktürk SS23 koleksiyonunda, kreatif Cihan Nacar sade ve pastel renkler tercih etdiğini, sofistike varyasyonlarda sunulan, kraliçe gibi hissettirecek abiye modelleri, bir sanat sergisi gibi görüyoruz.

Moda trendlerini vurgulayan arka plan tarihi saray ve benzersiz İstanbul  gece manzarası ön cepheli oluşu değere değer katdı.

2022-2023 abiye kıyafetlerinin ana trendleri, yere kadar uzanan ve mini elbiselerin mükemmel modelleri, kabarık bir elbisenin gece versiyonu, yırtmaçlı, sırtı açık, dantelli, aksesuarlı, ilgi çekici, parıltılı taşlarla süslenmiş ışıltılı, sofistike muhteşem büstiyer gece elbiseleri tüm ünlü konukların beğenisini kazandı.

Tonlarda favoriler, popülerliğin zirvesinde olacak siyah beyaz abiye elbiseler, pastel mavi tonlarının yanı sıra bej, pudra tonlarındaki abiye elbiseler göz doldurdu.

Birlikde izlediğimiz tasarımları ve ürünleriyle moda dünyasına yeni bir soluk getiren, ünlü moda tasarımcısı ve “Elif Töngel” markasının kurucusu Elif Töngel’e defile hakkında genel beğeni sorumuza yorumu; Çok beğendiğini, çok başarılı bulduğunu söyledi.

yilmazparlar@yahoo.com 

Çırağan Gökleri Altında Cengiz Aktürk