Parlar Medya
Web Sitemize Hoş Geldiniz

Süleymanpaşa Belediyesi’nden Kadınlar Günü Konseri

5

Süleymanpaşa Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla çevrimiçi konser düzenledi. Süleymanpaşa Belediye Konservatuvarı eğitmeni ve ses sanatçısı Emine Özata Demirci’nin solist olarak yer aldığı konser, sosyal medya üzerinden canlı olarak yayınlandı.

BAŞKAN YÜKSEL KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Yahya Kemal Beyatlı Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konsere Korona virüsü salgını tedbirleri kapsamında seyirci alınmazken, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, sahneye gelerek Süleymanpaşa’da yaşayan tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladı ve Özata ile diğer sanatçılara çiçek takdim etti.

Konserde, Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği ve Pop Müzik gibi farklı türlerden sevilen eserleri seslendiren Özata, yaklaşık 1 buçuk saat sahnede kalarak Süleymanpaşalı kadınlara eğlence dolu bir özel gün yaşattı.

KADIN EMEKÇİLERE KARANFİL TAKDİMİ

Süleymanpaşa Belediyesi Gönül Elçileri ekipleri, canlı konser yayını dışında Süleymanpaşa’da kamu kuruluşlarında çalışan kadınlar ile kadın esnaf ve çalışanlara karanfil takdim ederek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutladılar. Ayrıca gazeteci kadınlara ve Süleymanpaşa Belediyesinin kadın çalışanlarına da özel kutusunda kahve fincanı hediye edildi.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku